• Zima - naslouchat tichu

  • Jaro – ucítit svěžest

  • Léto - zažít přírodu

  • Podzim- pohlédnout do dálek

Lyžařská oblast pro rodiny Emberger Alm

Požitek z lyžování bez stresu na slunném svahu nad údolím Oberes Drautal ve výšce 1.670  – 2.120 m n.m!

Malá lyžařská oblast pro rodiny nabízí všechny stupně náročnosti od svahu pro začátečníky, přes příkrý svah nebo svah pro freeride. Ideální je pro rodiny, z ubytování přímo na sjezdovku. K dispozici je Vám také místní lyžařská škola s půjčovnou.

Léto na Emberger Alm

Pohlédnout do dálek – naslouchat tichu – cítit se jako doma

Emberger Alm nabízí rozmanité množství možností, jak si aktivně poskládat Vaši optimální dovolenou. Pro rodiny se prezentuje jako ráj pěší turistiky, anebo také horské turistiky, zato pro rogalisty, paraglidisty, amatérské astronomy nebo bikery je hotovým eldorádem. Zde je ovšem také možné jednoduše jen odpočívat, obdivovat pestrost květin nebo si vyjít na procházku se psem. Denní výlet na Emberger Alm je také pokaždé výhrou!

Nalezněte Vaše ideální ubytování

Přes hotel „Almhotel“ až po horskou chatu obklopenou člověkem nepolíbenou přírodou

Nezáleží na tom, zda cestujete s rodinou, ve skupině, nebo jako školní výletníci, sami či s přáteli, zda si přejete plnou penzi nebo nechat stravování na Vás samotných, zda hledáte pohodlný komfort, anebo jednoduché ubytování, luxusní, nebo naopak horskou chatu, u nás naleznete vše.

Restaurace & příjezdové možnosti

Od lehké svačinky přes jablkový štrůdl po řízek nebo císařský trhanec

Tři restaurace „Almrestaurants“ se postarají s láskou o Vaše pohodlí. Posilněte se po túře svačinkou, vychutnejte si kousek domácího koláče s kávou na prosluněných terasách nebo oslavte rodinnou slavnost na horské pastvině.
  • Almgasthof Fichtenheim

  • Gasthaus Dünhofen Hütte

  • Sattlegger's Alpenhof

Skiing-lift association Emberger Alm
9771 Berg im Drautal

Tel: +43 4712 794
Tel: +43 4712 796

Nach oben